Teade seoses eriolukorraga

Teade

Seoses välja kuulutatud eriolukorraga on Tallinna Tugikeskus Juks alates 17.03.2020 suletud kuni märtsi lõpuni.

Olukorra muutudes ja uue info korral teavitame teid esimesel võimalusel.

Keskuse juhtkond, osakonna juhid ning sotsiaaltöötajad on kätte saadavad e-posti ja telefoni teel.

 

Irina Kalde, direktor, e – post: irina.kalde@juks.ee, tel: +372 508 9925

Liis Lõhmus, teenuste juht, e – post: liis.lohmus@juks.ee, tel: +372 511 8768

Stina Siem, kvaliteedi – ja arendusjuht, e – post: stina.siem@juks.ee, tel: + 372 525 2786

Triin Repnau, personalijuht – juhiabi, e – post: triin.repnau@juks.ee, tel: +372 5682 5393

Marika Prave, arendavate ja loovtegevuste osakonna juht, e – post: marika.prave@juks.ee, tel: +372 527 2597

Margit Pallav, kaitstud töö osakonna juht, e – post: margit.pallav@juks.ee, tel: +372 5306 0496

Kaili Ploom – Zilmer, rehabilitatsiooniosakonna juht, e – post: kaili.ploom-zilmer@juks.ee, tel: +372 5912 6180

Piret Avik, sotsiaaltöötaja, e – post: piret.avik@juks.ee, tel: +372 5393 3329

Kaja Vaabel, sotsiaaltöötaja, e – post: kaja.vaabel@juks.ee, tel: +372 5918 0185

Maarika Evertsoo, sotsiaaltöötaja, e – post: maarika.evertsoo@juks.ee, tel: +372 5383 2959

Malle Oberpal, sotsiaaltöötaja, e – post: malle.oberpal@juks.ee, tel: +372 525 6213

 

Lugupidamisega

 

Irina Kalde

direktor