Kuidas meie
teenustele saab?

Keskus Juks ootab teenustele vaimupuudega inimesi, kes on vähemalt 16. aastased. Meie teenused on suunatud Tallinna elanikele, kuid vabade kohtade olemasolul pakume teenuseid ka teistele.
 
Inimestele, kelle elukoht ei ole Tallinn, on kehtestatud hinnad:
  • arendus- ja loovtegevuse teenuse hind on 545.00 eurot kuus;
  • kaitstud töö teenuse hind 345.00 eurot kuus.

Maksmise osas pea nõu oma elukohajärgse sotsiaalosakonnaga.

 
1. Prindi või täida elektrooniliselt teenuste taotlus - siin. Märka, et sinu andmete töötlemiseks vajame sinu luba – anna taotlusel nõusolek. Saada täidetud ja allkirjastatud taotlus e-postile: juks@juks.ee või postiaadressile: Kadaka tee 153, 12615 Tallinn. Taotluse võib tuua ka keskusesse tööpäevadel kell 8.00-16.00.
 
2. Peale taotluse registreerimist kutsume sind vestlusele. Pärast vestlemist selgub, kas meie teenus on sinu jaoks sobiv. Vestlusel tutvustame keskuse töökorda ja kodukorda. Kui sul on, võta palun vestlusele kaasa rehabilitatsioonipaan.
 
3. Kui meie teenus ja töökorraldus on sinu jaoks sobivad, saad alustada teenuse kasutamisega. Juhul, kui vabu kohti hetkel ei ole, jääd teenuse ootele.
 
4. Teenusele asumisel palume sul esitada teatud dokumendid ning sõlmime sinuga (või eestkostjaga) lepingu. Vajadusel lepime kokku katseajas või soovitame sobivamat teenuse osutajat.
 
5. Meie keskuse teenused ei sobi sulle sellisel juhul:
 
kui sinu käitumine teeb sinule endale või teistele haiget;
kui sulle ei meeldi tegevusi teha koos kaaslastega;
kui sa ei ole nõus keskusega lepingut sõlmima.
 
Keskuses osutab toitlustusteenust Catering OÜ.
Toitlustamise hinnad:
  • Oode              0,65 eurot/ kord.
  • Lõunasöök    2,20 eurot/ kord.
Teenuse kasutaja tasub toitlustamise eest arve alusel.
 
Erihoolekandeteenuste taotlemine toimub Sotsiaalkindlustusameti kaudu ning rohkem infot leiad nende kodulehelt http://www.sotsiaalkindlustusamet.ee/et/erihoolekandeteenused
 
 
Meie teenused: