Koolitajad

Lii Linder on lõpetanud EKA skulptuuri eriala. Aastatel 2002-2003 omandas kunsti- ja kunstiajaloo õpetaja eriala. Eripedagoogika täiendkoolituse omandas kursustel Jyväskylä Ülikooli juures. Alates aastast 2007 töötab Tallinna Tugikeskuses Juks keraamikakoja juhendajana. Omab pikaajalist kogemust täiskasvanute koolituse osas kunstierialadel ja kodumajanduse erialal erivajadustega õpilastele.

Häli Metstak on lõpetanud TPedI aastal 1990 tehniliste distsipliinide ja tööõpetuse erialal. Eripedagoogika täiendkoolituse omandas kursustel Jyväskylä Ülikooli juures. Alates aastast 1999 töötab Tallinna Tugikeskuses Juks. Omab õpetamiskogemusi kodumajanduse erialal nii intellektihäirega – kui ka täiskasvanud õpilastele kutsekooli tasemel. Aastal 2006 läbis Jaapanis Osakas Saori keskuses kursused telgedel kudumises ja on oma oskusi edasi andnud nii lastele kui ka täiskasvanud õppijatele.

Kaili Ploom – Zilmer on lõpetanud TÜ psühholoogia eriala aastal 2006. Omab eripedagoogika alast kõrgharidust, täiendkoolitust Jyväskylä Ülikooli juures ja muusikateraapia alast väljaõpet Tallinna Ülikooli juures. Kaili on läbinud erinevaid kursusi pere- ja kognitiiv käitumisteraapia alal, samuti rehabilitatsiooni töö juhtimise ja korralduse kohta. Alates aastast 2014 on keskuses rehabilitatsiooni osakonna juht ja psühholoog. Omab täiskasvanute koolitamise kogemust.